Novoroční výprava

02.01.2012 21:30

První lednový víkend roku 2012 vyrážíme na tradiční (dříve vánoční) výpravu :-) Zváni jsou opět všichni, skauti i s jejich rodiči a sourozenci (v tomto případě rozhodně s rodiči) a samozřejmě další přátelé Vydří stopy.

Cílem výpravy budou lesy a skální útvary mezi Polankou a Zderazí (nedaleko Nových Hradů), částečně Toulovcovými maštalemi. Podrobnější informace zjistíte u svých vedoucích nebo u Jiřího Janka (https://vydristopa.webnode.cz/products/jiri-janko/). Doprava bude zajištěna automobily vedoucích a rodičů.  Pokud může kdokoliv z rodičů vzít auto, budeme velice rádi, protože vedoucí nedisponují tolika auty!

Můžete-li někdo vzít auto, určitě se ozvěte.

Ostaní se ozvěte také, ať můžeme naplánovat počet aut:-)

 

Další info:

Kdy: sobota 7. 1. 2012

 

Sraz: 9:00 u domu kapitána Přístavu, Ivana Rohlíka - pro ty, co nevědí je to uprostřed ulice Dvořákovy, Vysoké Mýto (klikněte: https://mapy.cz/#x=16.155142&y=49.951475&z=16&d=stre_137164_1&t=s)

 

Návrat: V odpoledních hodinách, zřejmě kolem 3. hodiny - ještě bude upřesněno před odjezdem

 

S sebou: teplé oblečení a odpovídající boty, pláštěnku, lahev s pitím (třeba termosku s čajem), buřty (či libovolnou uzeninu) na opečení s pečivem, svačinku, nejaké penízky na čaj či polévku cestou, nůž, batoh :-)

 

Bude-li od rána pršet, výprava je zrušena!

 

Těšíme se na všechny:-)

—————

Zpět